Pagrindinis puslapis   |    Apie UNIBIKE   |    Kontaktai

Apie UNIBIKE

UNIBIKE – aukštos kokybės ir puikiai sukomplektuoti dviračiai.
UNIBIKE buvo įkurta 1990 metais. Dėl efektyvaus bendradarbiavimo su klientais, kryptingos veiklos ir profesionalaus požiūrio į dviratį, įmonė kasmet stiprina savo pozicijas rinkoje ir sėkmingai konkuruoja su kitais gerai žinomais dviračių prekiniais ženklais. Įmonė yra laimėjusi prestižinį „FORBES 2010“ apdovanojimą, greičiausiai savo vertę padidinusių įmonių kategorijoje.
UNIBIKE siūlo įvairios paskirties vidutinio bei aukšto lygio ir tik aukščiausios kokybės dviračius – vaikiškus ir paaugliams, miesto ir turistinius bei kalnų ir hibridinius (cross) dviračių modelius. Specialiai suprojektuoti dviračių rėmai gaminami gerai pasaulyje žinomo rėmų ir dviračių gamintojo – MERIDA gamykloje, kas garantuoja aukščiausią produkto kokybę ir įrodo išskirtinį UNIBIKE požiūrį į savo produktą. UNIBIKE modeliai surenkami tik su visame pasaulyje gerai žinomų gamintojų komplektuojančiomis dalimis ir komponentais - Schwalbe, Jagwire, Busch&Müller, UNO, Shimano, Sram, Tektro, Selle Royal, Vuelta, SR Suntour, Beto, FSA, SKS Germany, Rock Shox, Lookin, Mach1, Sapim, Standwell, TranzX, Satori, Velo, FI'ZI:K ir kt.
Dėka tik kokybiškų aukšto lygio komponentų naudojimo dviračių konstrukcijoje ir iš jų išskirtinai techniškai teisingai ir profesionaliai suprojektuotų bei pagamintų modelių, UNIBIKE dviračiai yra labai gerai vertinami pirkėjų, įsigijusių juos, ir pardavėjų, kurie jais prekiauja.
UNIBIKE vadovaujasi tokių tikslu – „pasiūlyti aukščiausios kokybės dviratį už įmanomai geriausią kainą“.

Dėkojame, kad domitės!!!!
Copyright UNIBIKE 2014. All rights reserved.